Fairmont'i Keskkool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(16) oli siin foorumil Kolm Apr 24, 2024 6:36 pm
Latest topics
» Uus, Kõik on uus!
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyNelj Juun 14, 2012 5:29 pm by Lucy Winhaim

» Mike suhted
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyPüh Mai 13, 2012 5:02 pm by Mike Michael York

» Mike Michael York
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyPüh Mai 13, 2012 4:57 pm by Mike Michael York

» Let's talk
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyPüh Mai 06, 2012 12:39 pm by Hazel Parker

» Siis kui lastel juhtub igav olema- Ariel'i ja Harry erateema
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyLaup Apr 07, 2012 10:01 am by Harold E. M. Styles.

» Siis, kui on igav
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyReede Apr 06, 2012 8:04 am by Hazel Parker

» Sooja! - James'i ja Ariel'i erateema
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyNelj Apr 05, 2012 12:42 pm by James Daniel Smith

» Mida hetkel kuulad?
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyPüh Apr 01, 2012 1:33 pm by Hazel Parker

» "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.
"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. EmptyLaup Märts 31, 2012 4:53 pm by Jessica C. Lush

Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Fairmont'i Keskkool on your social bookmarking website


"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Reede Märts 30, 2012 12:14 pm

Jake jalutas siia ja vaatas ringi. Ta vaatas taevast ja maad. Ja siis Jessi.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Reede Märts 30, 2012 12:20 pm

OT: Purskkaevu juurde pidi minema, aga noh elab üle Very Happy

Jess'i pilk oli liival ning kui ta tundis, et Jake teda vaatas pööras ta oma pea poisi poole ja naeratas talle.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Reede Märts 30, 2012 12:43 pm

OT: Pargis ongi purskkaev? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Jake vaatas Jessi, kuid ei osanud midagi öelda. Tal käisid sada mõtet korraga peast läbi, mida öelda, kuid Jake ei kuula oma " liblikate" hääli.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Reede Märts 30, 2012 12:44 pm

OT: Ei xD

''Räägi endast.'' nõudis Jess kergelt muiates.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Reede Märts 30, 2012 12:51 pm

OT: Kus siis? -.-
Jake vaatas Jessi, " Näiteks millest?"

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Reede Märts 30, 2012 12:53 pm

''Sõpradest, minevikust, perekonnast, hirmudest.'' pakkus Jess.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Reede Märts 30, 2012 1:03 pm

Jake köhatas ja hakkas rääkima.. " Olen 18 aastane. Mu ema nimi OLI Etthel, arst, isa OLI Arthur, laevakapten.. Õde on mul Londonis moelooja, kujundaja võikeegi.. Tema nimi on Elena. Em.. Elasin ja kasvasin Londonis, kuid mu isa uppus laeval ja ema.. Vägistati.. Räägi endast?" Jakel hakkas sellest rääkides käed, nägu higistama ja tal hakkas külm.





Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Reede Märts 30, 2012 1:11 pm

Jess ohkas ''Ma tean milline tunne on kedagi kaotada. Mul on ka ema surnud. Ta tegi enesetappu. Aga ma olen 16. aastane, mu isa nimi on Jonathan Lush ja ta on ärimees ning ema nimi oli Lora - Liisa Lush ta oli sekretär. Enne oma ema surma elasin ma New York'is ja kui mu ema ära suri jättis ka mu poiss mind maha, sest ma ei suutnud kellegiga enam rääkida ja mu eks siis arvas, et ma petan teda.'' jutustas Jess natuke pikalt.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Reede Märts 30, 2012 1:13 pm

Jake vaatas veidi küsivalt Jessi. Tal oli plaan, kuid kui Jess sellest aru ei saa.. Jake ootas.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Reede Märts 30, 2012 1:16 pm

Jess kergitas kulme ''Miks sa mind nii vaatad?'' küsis tüdruk ja vaatas segaduses ringi.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Reede Märts 30, 2012 1:18 pm

Nojah, mõtles Jake. " Ei midagi.." Jake pööras pilgu tüdrukult puudele ja jäi vaatama.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Reede Märts 30, 2012 1:20 pm

Jess kortsutas kulmu ''Kindel?'' küsis Jess ja astus poisile lähemale.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Reede Märts 30, 2012 1:27 pm

Jake mõtles ümber ja vaatas tüdruku tumesiniseid kui mitte helesiniseid silmi. Ta liikus tüdrukule samuti lähemale, kuid mis edasi? Jake ei suutnud enam midagi öelda. Ta oli nendesse sinistesse silmadesse.. Armunud.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Reede Märts 30, 2012 1:29 pm

Jess vaatas samuti Jake'ile silma ja naeratas kergelt.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Reede Märts 30, 2012 2:18 pm

Jake võttis Jessi kätest kinni ja lähenes natuke. Ta vaatas Jessi veel korra, et olla kindel.. Jake suudles Jessi õrnalt.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Reede Märts 30, 2012 2:21 pm

Jessie põimis oma käe Jake'i käe ümber ja suudles teda vastu.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Laup Märts 31, 2012 4:43 pm

Jake tõmbus eemale ja vaatas maha. Ta ei osanud jällegi midagi öelda. " Nii mark.." pomises ta väga vaikselt, et Jess ei kuulnud.

OT: Very Happy

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Laup Märts 31, 2012 4:44 pm

OT: xD

Jess itsitas kergelt ''Ei olnud.'' raputas tüdruk pead. Ta sai poisi suu liikumisest aru, mida ta ütles.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Laup Märts 31, 2012 4:46 pm

Jake ohkas. " Mis nüüd?" vaatas ta tüdrukut.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Laup Märts 31, 2012 4:49 pm

Jessie naeratas kergelt ja vaatas Jake'ile silma ''Jäätist tahaks.'' muigas tüdruk.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Külaline Laup Märts 31, 2012 4:52 pm

OT: Tee teema, või ei ole teemat vaja? Very Happy
Jake köhatas. " Am, olgu." Ta otsis oma rahakoti välja ja naeratas.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Jessica C. Lush Laup Märts 31, 2012 4:53 pm

OT: Ei ole vaja, ma arvan Very Happy

Jess muigas kergelt ''Mul on endal ka raha.'' mainis Jess ja kõlistas sente oma lühikeste pükste taskus.
Jessica C. Lush
Jessica C. Lush
Eriõpilane, 9. klass
Eriõpilane, 9. klass

Postituste arv : 148
Join date : 26/03/2012

Tagasi üles Go down

"I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say. Empty Re: "I love you ", 3 simple words, but they're so hard to say.

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele